1. Bóg zapłać za zorganizowanie i przeprowadzenie Pikniku rodzinnego: opiekunom i młodzieży z parafialnego koła Caritas, wszystkim organizatorom, woluntariuszom, Paniom za upieczenie ciast i tym wszystkim, którzy pomagali w czasie Pikniku i zaangażowali się. Dziękuję śpiewającym dzieciom ze Szkoły nr 4 z opiekunem, zespołowi parafialnemu „Wino i chleb”, sponsorom i wszystkim za obecność. Bóg zapłać.
  2. Bóg zapłać za ofiary na KUL i WT oraz Szkoły katolickie. Dziękuję za wszystkie prace i ofiary na rzecz parafii, oraz przelewy na konto parafialne. Dziękuję.
  3. Codziennie nabożeństwo Czerwcowe przed wieczorną Mszą św.
  4. W przyszłą niedzielę przypada dzień Ojca. Będziemy w szczególny sposób polecać w modlitwie naszych ojców.
  5. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:15.
  6. W lipcu i sierpniu Biuro parafialne czynne w środy i piątki w godzinach przed południem od 9.00 do 11.00 i po południu od 16.00 do 17.30 W poniedziałki w czasie letnim Biuro parafialne będzie zamknięte.
  7. W związku z trwającymi pracami na cmentarzu prosimy, aby odwiedzający groby zachowali szczególną ostrożność W przyszłą niedzielę składka przeznaczona zostanie na trwające prace remontowe. Za ofiarność Bóg zapłać.
  8. W poniedziałek wspominamy św. Brata Alberta w piątek św. Alojzego Gonzagi.