1. Dziękuję serdecznie za ofiary na cele remontowe w naszej parafii.
  2. Dziś Światowy dzień dziadków i osób starszych. Módlmy się za wszystkie osoby w podeszłym wieku.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17:00. W sobotę nabożeństwo I sobót miesiąca po rannej Mszy św. Objazd chorych po rannej Mszy św. Chorych z trasy ks. Macieja prosimy zgłaszać w Biurze parafialnym.
  4. Od czwartku godz. 12:00 do dnia następnego godz. 24:00 we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub dla zmarłego jeden raz odpustu zupełnego. Porcjunkuli, za pobożne nawiedzenie tegoż kościoła i równoczesne zmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  5. 1 sierpnia obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Święto państwowe ustanowione w hołdzie bohaterom Powstania Warszawskiego. W tym roku przypada 80. rocznica wybuchu tego ważnego zrywu niepodległościowego. W modlitwie pamiętajmy o wszystkich poległych w oblężonej przez Niemców Warszawie.
  6. W poniedziałek św. Marty, Marii i Łazarza w środę św. Ignacego z Loyoli. W czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  7. Episkopat polski apeluje, aby w miesiącu sierpniu podjąć dobrowolną abstynencję od napojów alkoholowych. Serdecznie zachęcamy do powstrzymania się od picia wódki, piwa czy wina. Niech stanie się to dobrowolnym, duchowym darem dla dzieci cierpiących z powodu alkoholizmu swoich rodziców.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 spotkanie Panów z Żywego Różańca.