1. Bóg zapłać za obecność na Uroczystości Bożego Ciała, Paniom i Panom z Żywego Różańca za rozstawienie ołtarzy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, niosącym feretrony i sztandary, służbie liturgicznej, szafarzom.
  2. Sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii udzieli ks. bp Jan Glapiak w poniedziałek 3 czerwca o godz. 18:00. Próba liturgiczna odbędzie się w dziś w niedzielę 02.06. o godz. 19:00.
  3. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i WT w Poznaniu oraz Szkoły katolickie.
  4. Trwa Oktawa Bożego Ciała, dziewczynki prosimy o sypanie kwiatów. Przy wejściu ustawiony jest kosz do którego prosimy wrzucać płatki kwiatów dla dziewczynek. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. przed procesją do piątku włącznie. W poniedziałek procesja wyjątkowo po rannej Mszy św. w związku z udzieleniem sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek 07 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. procesja wokół kościoła i Akt wynagradzający przy Figurze Serca Pana Jezusa. Jest to dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Spowiedź z okazji I piątku miesiąca od godz. 16:30.
  6. W tym tygodniu obchodzimy w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Spotkanie Zelatorek Żywego Różańca Pań odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca o godz. 16:45.
  8. W niedzielę 9 czerwca organizujemy „Dobry Piknik Rodzinny”. Już teraz zachęcamy zarówno do udziału w Pikniku jak i do włączenia się w przygotowania. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu miejsca piknikowego oraz w pieczeniu ciast mogą zgłaszać się do organizatorów pikniku pod nr. 662 124 937. (w gablocie i stronie internetowej).
  9. W imieniu Caritas dziękujemy za „pieluszki dla Maluszka” oraz za ofiary do puszki „1 zł dla ubogich.”
  10. W najbliższą sobotę dwóch naszych parafian: Dariusz Bugajski i Artur Szewczyk, zostaną ustanowieni nadzwyczajnymi Szafarzami Najświętszego Sakramentu w czasie obchodów Jubileuszu z okazji 25. rocznicy powołania do życia w Archidiecezji Poznańskiej duszpasterstwa nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Uroczystości jubileuszowe odbędą się w sobotę 8 czerwca 2024 w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu.