1. Bóg zapłać za udział w katechezie rodzicom dzieci I komunijnych, za obecność na adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś XXIV Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Ewangelia cierpienia i starości”. Przed kościołem zbierane będą ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Parafialny zespól „Caritas”, w salce przy kościele, po każdej Mszy św. rozprowadzał będzie „papieskie kremówki”. Dochód przeznaczony jest na potrzeby Caritas. Jedna kremówka 7 zł.
  3. Pół godz. przed wieczorną mszą św. nabożeństwo różańcowe.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny. W modlitwie różańcowej polecać będziemy misjonarzy i misjonarki. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
  5. W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne i jednorazowe. Wymienianki jednorazowe można składać do skrzynki przed ołtarzem. Karteczki do wypełniania wymienianek jednorazowych wyłożone są na stoliku pod chórem.
  6. W tym tygodniu wspominamy:
    • we wtorek św. Teresy od Jezusa dz. I dK.,
    • w środę św. Jadwigi Śląskiej,
    • w czwartej św. Ignacego Antiocheńskiego bp. i m.
  7. W piątek  święto św. Łukasza patrona lekarzy. Różaniec w tym dniu ofiarujemy za wszystkich pracowników służby zdrowia.
  8. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na spotkanie w piątek 18  października o godz. 19:00 do sali parafialnej w Domu Katechetycznym.
  9. W każdą środę o godz. 19:00 zapraszamy na krąg biblijny dla kobiet, a w czwartek o godz. 19:30 dla mężczyzn. Zapraszamy do wspólnego rozważania Pisma św.
  10. Ministrantów i chłopców chcących zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w sobotę 19 października o godz. 10:00 w salce parafialnej.
  11. W piątek  po wieczornej Mszy św. do sprzątania kościoła poproszę Panie z Róży Różańcowej p. Danuty Wielickiej.