1. Bóg zapłać za przygotowanie bierzmowania, ks. Maciejowi, katechistom i wszystkim kandydatom za piękne przeżycie i uczestnictwo w tej uroczystości. Bóg zapłać za obecność w czasie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała, Paniom , dziewczynkom sypiącym kwiatki, niosącym feretrony i sztandary, służbie liturgicznej, szafarzom.
  2. W sobotę z okazji 25-lecia posługi Szafarzy w naszej Archidiecezji ks. Arcybiskup oznaczył 107 szafarzy medalem „Za wybitne zasługi dla Archidiecezji Poznańskiej”. Z naszej parafii zostało wyróżnionych trzech szafarzy pełniących najdłużej posługę, P. Bogusław Wielicki (otrzymał medal wcześniej), oraz w sobotę p. Ryszard Kostecki i p. Edmund Strzelecki. Gratulujemy odznaczonym.
  3. Dziś Piknik parafialny od godz. 14:00 do 18:00, zapraszają organizatorzy młodzieżowego koła Caritas z opiekunami.
  4. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i WT w Poznaniu oraz Szkoły katolickie.
  5. W poniedziałek o godz. 16:45 spotkanie Zelatorek Żywego Różańca Pań.
  6. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:15.
  7. W czwartek 13 czerwca wspominamy objawienia Matki Bożej w Fatimie, o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe po nim procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  8. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek bł Bogumiła, we wtorek św. Barnaby ap, w czwartek Św. Antoniego Padewskiego. W piątek św. bpa Michała Kozala.
  9. Młodzież bierzmowana klas VIII zapraszamy 15 czerwca na godz. 19:00 na ognisko. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu prosimy o zgłaszanie się do ks. Macieja. Natomiast młodzież klas VII zapraszamy na spotkanie przygotowujące do bierzmowania w piątek o godz. 18:00.
  10. Do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy Panie z Róży Różańcowej p. Barbary Jasickiej.
    • + Zofia Meirowska, zam. Łowęcin, żyła 90 lat. + Helena Wróblewska zam. Os. Dąbrowszczaków, żyła 77 lat. + Dariusz Ponitka zam. Pl. Powstańców Wlkp., żył 55 lat.