1. Dziękujemy serdecznie za uczestnictwo w nabożeństwach czerwcowych. Ostatnie nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 17:40.
  2. Dziś przeżywamy Dzień Ojca. Wszystkim ojcom życzymy opieki św. Józefa, wielu łask Bożych, wdzięczności, szacunku od dzieci i błogosławieństwa Bożego. A zmarłym ojcom radości życia wiecznego.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na trwające prace remontowe w naszej parafii. Za ofiarność Bóg zapłać oraz za ofiary przelewane na konto parafii.
  4. W poniedziałek Uroczystość św. Jana Chrzciciela, we wtorek wspominamy NMP Świętogórską z Gostynia, w piątek św. Ireneusza.
  5. We wtorek Msza św. zbiorowych z zmarłych.
  6. W sobotę uroczystość św. App Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby stolicy Apostolskiej.
  7. W lipcu i sierpniu Biuro parafialne czynne w środy i piątki w godzinach przed południem od 9:00 do 11:00 i po południu od 16:00 do 17:30 W poniedziałki w czasie letnim Biuro parafialne będzie zamknięte.
  8. 6 lipca z Poznania do Częstochowy wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymów otoczmy serdeczną modlitwą.
  9. W piątek na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy za nienarodzone dzieci i ich rodziców i za wszystkich obrońców życia. Serdecznie zapraszamy.
  10. Sprzątanie kościoła w piątek po wieczornej Mszy św. Prosimy Panie z Róży Różańcowej p. Urszuli Mielcarek.
    • + Przemysław Laskowski, zam. ul. Kobylnicka, żył 53 lata.