1. Bóg zapłać za prace wykonane na rzecz parafii i składane ofiary.
  2. W sobotę 13 lipca przed wieczorną Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30 i różaniec, następnie pójdziemy z procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej z okazji objawienia się Matki Bożej w Fatimie.
  3. W tym tygodniu wspominamy: • w poniedziałek św. Jana z Dukli, • w czwartek Benedykta patrona Europy, • w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, • w sobotę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  4. Msze św. w dni powszednie w porządku letnim: w poniedziałki o godz. 7:00, we wtorki o godz. 18:00, w środy o godz. 7:00; w czwartki o godz. 18:00; w piątki o godz. 7:00 i w soboty o godz. 18:00. W niedziele Msze św. bez zmian.
  5. W przyszłą niedzielę 14 lipca będziemy gościli Oblatów, którzy rozprowadzać będą kalendarze misyjne.
  6. W lipcu i sierpniu Biuro parafialne czynne w środy i piątki w godzinach przed południem od 9:00 do 11:00 i po południu od 16:00 do 17:30 W poniedziałki w czasie letnim Biuro parafialne będzie zamknięte.
  7. W niedzielę 21 lipca składka przeznaczona będzie na cele remontowe w naszej parafii.
  8. W piątek po rannej Mszy św. do sprzątania kościoła poproszę Panie z Róży Różańcowej p. Felicji Pluta.
    • + Irena Zandrowicz zam. ul. Cieszkowskiego, żyła 103 lata.
    • + Leszek Misiorny zam. Łowęcin ul. Owocowa, żył 78 lata, pogrzeb w środę o godz. 11:00.