1. Bóg zapłać za wszystkie prace wykonane na rzecz parafii, za wyczyszczenie skrzynki elektrycznej, płotu i posprzątanie kaplicy. Dziś składka na KUL, WT w Poznaniu i Szkoły Katolickie
  2. We wtorek 13 sierpnia przed wieczorną Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30 i modlitwa różańcowa. Następnie pójdziemy w procesji wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 7:00; 8:30; 10:00; 11:15 i 18:00. W czasie Mszy św. święcenie ziół i kwiatów. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na „Caritas” Archidiecezjalną.
  4. W czwartek przypada Święto Wojska Polskiego. W tym dniu modlimy się za wszystkich żołnierzy stojących na straży naszej niepodległości.
  5. W przyszłym tygodniu Biuro parafialne czynne we wtorek od 9.00 – 11.00; 16.00 – 17.30 oraz w piątek. W środę Biuro parafialne będzie nieczynne.
  6. W przyszła niedzielę składka w kościele przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!
  7. Życzymy Parafianom i Gościom wszelkich potrzebnych darów Bożych, udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz dobrej niedzieli!
    • + Bożena Hoffmann, zam. ul. Wrzesińska, żyła 75 lat.
    • + Andrzej Kauzer, zam. os. Dąbrowszczaków, żył 74 lata. Pogrzeb w poniedziałek, Msza św. o godz. 10.00 i pochówek na cmentarzu w Gortatowie.
    • + Janina Majerowicz, zam. os. Dąbrowszczaków, żyła 95 lat. Pogrzeb we wtorek, Msza św. o godz. 10.00 i pochówek na cmentarzu parafialnym.
    • + Aleksandra Budniak, zam. os. Dąbrowszczaków, żyła 73 lata. Pogrzeb we wtorek, Msza św. o godz. 12.30 i pochówek na cmentarzu w Gortatowie.