1. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Przez cały miesiąc październik odmawiamy modlitwę różańcową w kościele o godz. 17:30. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę.
  3. Dziś przeżywamy Światową Niedzielę Misyjną. Ofiary składane podczas mszy św. przeznaczone są na Papieskie Dzieła Misyjne.
  4. Duchowa Adopcja Dziecka poczętego zaprasza w najbliższy piątek na mszę św. wieczorną. Modlić będziemy się i dziękować za poczęte dzieci, oraz za obrońców życia, którzy podjęli duchową adopcję.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 spotkanie Panów Żywego Różańca.
  6. W przyszła niedzielę składka przeznaczona jest na cele remontowe w naszej parafii.
  7. W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych.  Msze św. w tym dniu w kościele o godz. 7:00 i 8:30. 10:00 i 11:15 i 15:00 Wszystkie Msze św. w kościele.
  8. Na cmentarzach:
    • Procesja z poświęceniem grobów i modlitwą różańcową za zmarłych o godz. 11:30 na cmentarzu komunalnym.
    • Na cmentarzu parafialnym przy ul. Poznańskiej Msza św. o godz. 13:30.
    • Przy kościele św. Marcina 15:00 – rozpoczniemy procesją i modlitwą  za zmarłych następnie Msza św. W uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 12:00 do dnia zadusznego do godz. 24:00 za nawiedzenie kościoła parafialnego można zyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. Każdego dnia od 1XI do 8 XI można także dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie choćby myślnej, modlitwy za zmarłych.
    • Mszy  św. o godz. 18:00 nie będzie.
    • W Biurze parafialnym można zgłaszać wymienianki roczne i jednorazowe. Wymienianki jednorazowe można składać również do skrzynki umieszczonej przed ołtarzem. Karteczki do wypełniania wymienianek jednorazowych wyłożone są na stoliku pod chórem.
  9.  We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.
    • + Mariusz Klupsch, zam. ul. Grudzińskiego, żył 63 lata. Pogrzeb w poniedziałek, Msza św. o godz. 11:00, pochówek na cmentarzu w Gortatowie.