1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na KUL i WT oraz Szkoły katolickie.
  2. Dzisiaj przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka ofiar na rzecz dotkniętych skutkami powodzi. Zachęcamy również o włączenie się do akcji Caritas „PACZKA DLA POWODZIAN”. Osoby, które chciałyby udzielić wsparcia rzeczowego, mogą to uczynić przynosząc do salki Caritas dary w następujące dni: wtorek i środę 24 i 25 września w godz. od 17:00 do 18:30. Dokładna lista darów rzeczowych znajduje się w gablotach, na stronie internetowej parafii i na Facebooku i na stronie internetowej Caritas Archidiecezjalny. Prosimy nie przynosić rzeczy spoza listy, szczególnie używanej odzieży.
  3. Dzisiaj przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka ofiar na rzecz dotkniętych skutkami powodzi. Zachęcamy również o włączenie się do akcji Caritas „PACZKA DLA POWODZIAN”. Osoby, które chciałyby udzielić wsparcia rzeczowego, mogą to uczynić przynosząc do salki Caritas dary w następujące dni: wtorek i środę 24 i 25 września w godz. od 17:00 do 18:30. Dokładna lista darów rzeczowych znajduje się w gablotach, na stronie internetowej parafii i na Facebooku i na stronie internetowej Caritas Archidiecezjalny. Prosimy nie przynosić rzeczy spoza listy, szczególnie używanej odzieży.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy dzień Migranta i Uchodźcy. Otaczamy modlitwą wszystkich, którzy opuścili swoje domy w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia.
  5. W Biurze Parafialnym można rezerwować terminy intencji mszalnych i wymienianki roczne na 2025.
  6. We wtorek msza św. zbiorowa za zmarłych.
  7. W poniedziałek wspominamy św. Pio z Pietrelciny w piątek wspominamy św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława.
  8. Duchowa Adopcja Dziecka poczętego zaprasza w najbliższy piątek na mszę św. wieczorną. Modlić będziemy się i dziękować za poczęte dzieci, oraz za obrońców życia, którzy 9 m-cy temu podjęli duchową adopcję.
  9. Pielgrzymka do Chorwacji, Medjugorie wyjedzie z poniedziałku na wtorek 23 na 24 września, 30 minut po północy z parkingu przy kościele. Polecamy się modlitwie pielgrzymów i będziemy pamiętać w modlitwach o szczęśliwą podróż.
    • + Halina Wilczyńska zam. Os. Zygmunta III Wazy, żyła 92 lata. Pogrzeb we wtorek Msza św. o godz. 10:00 pochówek na cmentarzu przy ul. Poznańskiej.