1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na Caritas na rzecz powodzian, oraz za dary rzeczowe.
  2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Pół godz. przed wieczorną mszą św. nabożeństwo różańcowe. Matka Boża zachęca nas do odmawiania różańca w intencji pokoju na świecie. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30 – zapraszamy szczególnie wszystkich mężczyzn. Rozpoczniemy Nowenną przed Uroczystością Beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Stanisława Streicha. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30. W Pierwszą sobotę miesiąca, po rannej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające. Objazd chorych od godz. 8:00 – chętnych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.
  4. W biurze parafialnym można rezerwować terminy intencji Mszalnych na 2025 r.
  5. Poświęcenie różańców dzieciom I komunijnym w przyszłą niedzielę 6 października na mszy św. o godz. 11:15. Katecheza dla rodziców dzieci I komunijnych w środę 09.10. o godz. 18:00.
  6. W każdą środę o godz. 19:00 zapraszamy na krąg biblijny dla kobiet, a w czwartek o godz. 19:30 dla mężczyzn. Zapraszamy do wspólnego rozważania Pisma św.
  7. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania z młodzieżą z klas VII w piątek 4 października o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie. Klas VIII w piątek 11 października o godz. 18:00.
  8. Ministrantów i chłopców chcących zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w sobotę 5 października o godz. 10:00 w salce parafialnej.
  9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Hieronima we wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus w środę – św. Aniołów Stróżów; w piątek – św. Franciszka z Asyżu; w sobotę – św. Faustynę Kowalską.
  10. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 spotkanie Panów z Żywego Różańca.
    • + Halina Goślińska, zam. ul. Nowy Świat, żyła 76 lat.
    • + Piotr Nowaczyk, zam. ul. Szkolna, żył 61 lat. Pogrzeb w środę o godz. 11:00, pochówek na cmentarzu w Gortatowie.