1. Serdecznie dziękuję za adorację w I czwartek miesiąca, za udział w nowennie przed beatyfikacją Sługi Bożego ks. Stanisława Streicha. Dziękuję za spowiedź w I piątek miesiąca i udział w nabożeństwie I sobót.
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc październik, pół godz. przed wieczorną mszą św. nabożeństwo różańcowe.
  3. W poniedziałek o godz. 17:15 spotkanie Pań Żywego Różańca.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek od godz. 17:15 do 18:00.
  5. W środę katecheza dla rodziców dzieci I Komunijnych o godz. 18:00.
  6. W piątek 11 października na wieczorną Msze św. zapraszamy młodzież klas VIII przygotowującą się do bierzmowania.
  7. Ministrantów i chłopców chcących zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w sobotę 12 października o godz. 10:00 w salce parafialnej.
  8. W przyszła niedzielę 13 października na zakończenie modlitwy różańcowej przejdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej w procesji wokół kościoła.
  9. W przyszłą niedzielę 13 października XXIV Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Ewangelia cierpienia i starości”. Przed kościołem zbierane będą ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Parafialny zespól „Caritas”, w salce przy kościele, po każdej Mszy św. rozprowadzał będzie „papieskie kremówki”.
  10. W biurze parafialnym można rezerwować terminy intencji Mszalnych na 2025 rok, oraz wymienianki roczne.
  11. Zespół „Caritas” dziękuje wszystkim parafianom, którzy złożyli datki do skarbony „1- zł. dla ubogich”.
  12. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. W sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
  13. W każdą środę o godz. 19:00 zapraszamy na krąg biblijny dla kobiet, a w czwartek o godz. 19:30 dla mężczyzn. Zapraszamy do wspólnego rozważania Pisma św.
    • + Damian Jabłoński, zam. ul. Cmentarna, żył 31 lat.